Reference

Mohu jen doporučit. Výběr i realizace dveří Sapeli proběhla bez problémů. Stejně tak i dodávka a montáž velkoformátových celoskleněných dveří, které jsou učiněný skvost! Za mě perfektní po všech stránkách.

Ilona Schejbalová

Ještě jednou paní Musilová mockrát děkujeme za vaši ochotu a Vaši vstřícnost a připojujeme se ke gratulaci k vašim jmeninám. Měla jste pravdu, že budeme spokojeni, a to nejen se dveřmi, ale i s prací a přístupem pana majitele a jeho spolupracovníků. Vřele tuto firmu doporučujeme.

Vladimír Marek


Moc děkujeme! Dveře jsou úžasné,  jsme moc spokojení a návštěvy kulí oči. 

S pozdravem


Indrovi

Ještě jednou děkujeme a zdravíme celý MINX-tým. Vše proběhlo na jedničku.
S pozdravem a přáním pěkného dne
--

Bc. Petr Nosek

Nechala jsem si dělat bezpečnostní vchodové dveře + dveře interiérové a jsem nadmíru spokojená. Už od návštěvy podnikový prodejny, kde mi velice dobře a ochotně poradily, tak i šikovných pánů, kteří rychle, ochotně a precizně vyměnily dveře.
Firmu MINX doporučuji všem, kteří chtějí mít kvalitně a odborně vyměněné dveře. 

Jiřina Vlčková

S firmou jsme byli velice spokojeni. U společnosti jsme zakoupili dveře Sapeli, velice ochotně nám se vším poradili a vyšli nám se vším vstříc. Od tvorby cenové nabídky, přes zaměření až po montáž jsme se vždy setkali pouze s odbornými pracovníky. Pánové na montáži byli velice pečliví a montáž byla provedena velice čistě, pěkně a odborně. Můžeme jenom doporučit. .

Z. Čížková

S Truhlářstvím MINX s.r.o. jsme spokojeni na 1* Profesionální jednání, dodržení sjednaných termínů a pečlivě provedená práce. Tuto firmu mohu všem doporučit.

Miroslav Kabrda

Na základě dlouhodobých osobních zkušeností mohu firmu Truhlářství Minx s.r.o. ostatním bez problému doporučit. Jednání i odváděná práce, popř. navazující servis je prováděn velmi profesionálně a na vysoké úrovni, což nebývá u mnoha firem bohužel zvykem.

Martin Franěk

a další.......

Fotografie 

Něco málo z naší práce....