Reference

Výborná spolupráce, odborný profesionál, který je vždy milý a vstřícný. Samotná odvedená práce - pokládka podlahy v celém bytě - úžasný, perfektní, neskutečný. Pečlivě a přesně dodržen postup veškerých prací. Precizní, perfektní práce. Byt byl předán perfektně uklizený a v daném časovém harmonogramu. Velmi se nám časově přizpůsobili. Personál je plně profesionální, proškolený, prostě na nejvyšší úrovni. Doporučuji. S úctou a velkým díkem Irena Váchová

Irena Váchová

Truhlářství Minx mohu doporučit, veškeré práce byly provedeny kvalitně a v dohodnutých termínech. V jihlavské pobočce jsme se setkali s profesionálním přístupem a velice ochotným personálem.

Vladimír Raiter

Děkujeme Truhlářství Minx za spolupráci. Jsme velice spokojeni se vším - milým a příjemným jednáním a trpělivostí při výběru dveří a podlah na prodejně počínaje a kvalitně provedenou prací konče. Můžu všem tuto firmu jenom doporučit

Pavol Zvanciger

Mohu jen doporučit. Výběr i realizace dveří Sapeli proběhla bez problémů. Stejně tak i dodávka a montáž velkoformátových celoskleněných dveří, které jsou učiněný skvost! Za mě perfektní po všech stránkách.

Ilona Schejbalová

Ještě jednou paní Musilová mockrát děkujeme za vaši ochotu a Vaši vstřícnost a připojujeme se ke gratulaci k vašim jmeninám. Měla jste pravdu, že budeme spokojeni, a to nejen se dveřmi, ale i s prací a přístupem pana majitele a jeho spolupracovníků. Vřele tuto firmu doporučujeme.

Vladimír Marek


Moc děkujeme! Dveře jsou úžasné,  jsme moc spokojení a návštěvy kulí oči. 

S pozdravem


Indrovi

Ještě jednou děkujeme a zdravíme celý MINX-tým. Vše proběhlo na jedničku.
S pozdravem a přáním pěkného dne
--

Bc. Petr Nosek

Nechala jsem si dělat bezpečnostní vchodové dveře + dveře interiérové a jsem nadmíru spokojená. Už od návštěvy podnikový prodejny, kde mi velice dobře a ochotně poradily, tak i šikovných pánů, kteří rychle, ochotně a precizně vyměnily dveře.
Firmu MINX doporučuji všem, kteří chtějí mít kvalitně a odborně vyměněné dveře. 

Jiřina Vlčková

S firmou jsme byli velice spokojeni. U společnosti jsme zakoupili dveře Sapeli, velice ochotně nám se vším poradili a vyšli nám se vším vstříc. Od tvorby cenové nabídky, přes zaměření až po montáž jsme se vždy setkali pouze s odbornými pracovníky. Pánové na montáži byli velice pečliví a montáž byla provedena velice čistě, pěkně a odborně. Můžeme jenom doporučit. .

Z. Čížková

S Truhlářstvím MINX s.r.o. jsme spokojeni na 1* Profesionální jednání, dodržení sjednaných termínů a pečlivě provedená práce. Tuto firmu mohu všem doporučit.

Miroslav Kabrda

Na základě dlouhodobých osobních zkušeností mohu firmu Truhlářství Minx s.r.o. ostatním bez problému doporučit. Jednání i odváděná práce, popř. navazující servis je prováděn velmi profesionálně a na vysoké úrovni, což nebývá u mnoha firem bohužel zvykem.

Martin Franěk

Mohu jen doporučit. Práce byla perfektně a precizně odvedena a s termínem nebyl problém. Ještě jednou moc děkuji. Hurych .

Jan Hurych

Velmi dobrá spolupráce, kvalitní služby, příjemný odborný personál na prodejně. Samotná montáž dveří a pokládka koberců a pvc - perfektní provedení. Firmu moc všem doporučujeme.

Vladimír Zita

Velmi děkuji za Vaše služby a vstřícnost pana Minxe. 

Fraňková L.

a další.......

Fotografie 

Něco málo z naší práce....