Podlahy Jihlava a podlahy Vysočina

Sháníte kvalitní podlahu? Máte jedinečnou šanci vybrat si přesně takovou, která Vám bude vyhovovat. V naší vzorkovně na ulici Vrchlického 5283/54 v Jihlavě nabízíme podlahy různých druhů. Záleží jen na tom, které materiály preferujete. Na výběr budete mít vinylové podlahy, ale i podlahy dřevěné, laminátové a spousty dalších druhů. Jaké jsou tedy výhody konkrétních námi nabízených podlah?

Odolné designové vinylové podlahy

Chcete-li vsadit na vysokou výdrž podlah, vyplatí se vinyl. Tento materiál je schopný odolat i velmi frekventovanému pohybu osob. Máte-li v domácnosti zvířata, nemusíte se obávat podření povrchu od jejich tlap. Vinylové podlahy dokonale propouští teplo, takže podlahové vytápění bude pracovat s maximální efektivitou. Vzory a barvy vinylové podlahy jsou moderní a designové. O podlaze z PVC se uvádí, že patří mezi nejoblíbenější krytiny. A dost možná jste toto tvrzení zaslechli i ve spojitosti s vinylem. Je mezi nimi rozdíl? "Není. PVC je synonymum pro vinyl. Rozdíl je v tom, že kdysi se tato krytina vyráběla jen v rolích. A když asi před 15 lety začali zahraniční výrobci uvádět na trh krytinu v dílcích, chtěli ji od PVC odlišit. A tak je označili jako LVT - luxusní vinylové dílce. Přitom výrobní postup základního materiálu je takřka shodný.

Zajímavé laminátové plovoucí podlahy

Ekonomičtější variantu představují laminátové plovoucí podlahy. Vybrat si budete moci z různě silných materiálů, které mohou imitovat kámen, anebo nejrůznější odstíny dřeva. Cena těchto podlah se odvíjí především od tloušťky a povrchových úprav.

Přírodní masivní dřevěné podlahy

Máte-li ze všeho nejraději přírodní podklad, vyplatí se masivní dřevěné podlahy. Jejich kouzlo spočívá v tom, že jsou vzhledově nepřekonatelné. Do povrchu jde přirozené teplo a zanedbatelná není ani vůně a skvělé vlastnosti při nášlapu.

Klasické PVC podlahy

Jestliže potřebujete levné a rychlé řešení podlahové plochy, vyberte si u nás PVC podlahy. Linoleum, marmoleum a ostatní druhy se vyznačují především rychlou a pohodovou pokládkou a moderním finálním vzhledem.

Korkové podlahy

Mezi čistě přírodní materiály patří také korek. Jedná se o velmi lehký a prodyšný materiál, jenž působí na oko i při nášlapu velmi příjemně. Jednoduchá je i jeho pokládka. Skládá se z jednotlivých dílců, které je možné při poškození pohodlně vyměnit. 

Jsme schopni Vám zajistit jakýkoliv materiál po konzultaci s námi, avšak v rámci zkušeností a kvality nabízíme tyto výrobce (dodavatele) podlahových krytin:

QUICK STEP

GERFLOR

FATRA

FORBO

ESCO

a další....