VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

O NÁS

Jak dlouho jsme tu s Vámi?
Působíme na trhu od roku 1990 pod obchodním názvem Václav Minx. Naše začátky sahají k zakázkové výrobě dřevěných konstrukcí pro čalouněný nábytek Böhm. Od roku 1997 spolupracujeme s firmou SAPELI, kdy v roce 2010 jsme změnili obchodní název firmy na TRUHLÁŘSTVÍ MINX s.r.o..

Co Vám můžeme nabídnout?
Prodej, montáž, kompletní záruční a pozáruční servis. Interiérové dveře a podlahy Jihlava, Vysočina a okolí.

Jsme tu pro Vás..

Rádi  Vám pomůžeme při výběru těch správných dveří a zárubní, podlah včetně ostatních detailů s nimi spojenými. Nabízíme nejen komplexní dodávku, ale také možnost výběru a sladění interiéru. Pro nás je důležité Vám nabídnout celkový komfort, protože naším cílem jste vy - spokojený zákazník, proto poskytujeme ZDARMA služby od poradenství až po konečnou realizaci. 

Kde nás najdete?
V roce 2017 jsme otevřeli nový showroom na ulici Vrchlického 5283/54 v Jihlavě, kde můžete najít široký výběr modelů dveří, vzorků kování, dveřních doplňků a podlah.  

Wifi, dětský koutek, dobrá káva...
Toto vše je u nás k dispozici. Těšíme se na Vás... 

PROHLÁŠENÍ O POUŽITÍ COOKIES

ZÁSADY ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Parkování u nás?
Máme pro Vás místečka přímo u našeho showroomu. Jak k nám zajet? Ze směru od centra odbočíte na hlavní silnici doprava za šedým komerčním domem. Tento šedý dům podjedete a dojedete až přímo k nám a zastavíte na zatravňovací dlažbě, tak aby mohl popřípadě přijet i další zákazník. Děkujeme.

K našemu showroomu můžou jet pouze OSOBNÍ AUTA. Dodávky a jiné větší auta musí zůstat parkovat u šedého a žluto-šedého bytového domu.